Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 17 do 23-12-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30-08:25 14 wolnych

CROSS open

Przemysław Pyrek

CROSS

08:00-08:55 24 wolnych

BPU

Ania Zając

DUŻA SALA

17:00-17:55 10 wolnych

BPU

Kasia G.

DUŻA SALA

18:00-18:55 14 wolnych

KICKBOXING

Rafał Bem

MAŁA SALA

18:00-18:55 0 wolnych

STEP&SHAPE

Kasia G.

DUŻA SALA

19:00-19:55 -1 wolnych

CROSS Beginners

Przemysław Pyrek

CROSS

19:00-19:55 21 wolnych

PILATES

Artur

DUŻA SALA

20:00-20:55 11 wolnych

CROSS open

Przemysław Pyrek

CROSS

20:00-20:55 24 wolnych

Turbo Spalanie

Asia

DUŻA SALA

ZASTĘPSTWO

09:00-09:30 14 wolnych

MODELOWANIE SYLWETKI NA MASZYNACH

Instruktor Siłowni

KLUB

18:00-18:55 18 wolnych

CARDIO JUMP

Asia

DUŻA SALA

18:00-18:45

CROSS KIDS *zapisy w recepcji klubu

Kasia G.

CROSS

19:00-19:55 21 wolnych

FIT BALL

Karola

DUŻA SALA

19:00-19:55 -1 wolnych

TRENING OBWODOWY

Kasia G.

CROSS

20:00-20:55 26 wolnych

ACTIVE FIT

Karola

DUŻA SALA

20:00-20:55 10 wolnych

KETTLEBELLS

Kasia G.

CROSS

07:30-08:25 14 wolnych

CROSS open

Przemysław Pyrek

CROSS

08:00-08:55 23 wolnych

BPU

Artur

DUŻA SALA

18:00-18:55 25 wolnych

CELLU STOP

Ania Zając

DUŻA SALA

19:00-19:55 8 wolnych

CROSS Beginners

Przemysław Pyrek

CROSS

19:00-19:55 20 wolnych

ZUMBA

Ania Zając

DUŻA SALA

20:00-20:55 12 wolnych

GIMNASTYKA

Przemysław Pyrek

CROSS

20:00-20:55 30 wolnych

Turbo Spalanie

Ania Zając

DUŻA SALA

ZASTĘPSTWO

21:00-21:55 18 wolnych

MOBILITY+STRETCHING

Przemysław Pyrek

CROSS

09:00-09:30 13 wolnych

MODELOWANIE SYLWETKI NA MASZYNACH

Instruktor Siłowni

KLUB

17:00-17:55 20 wolnych

BPU

Kasia G.

DUŻA SALA

18:00-18:55

CROSS KIDS *zapisy w recepcji klubu

Kasia G.

CROSS

18:00-18:55 20 wolnych

JUMP FIT

Asia

DUŻA SALA

19:00-19:55 -1 wolnych

STEP&SHAPE

Kasia G.

DUŻA SALA

19:00-19:55 15 wolnych

WEIGHTLIFTING

Przemysław Pyrek

CROSS

20:00-20:55 11 wolnych

CROSS open

Przemysław Pyrek

CROSS

20:00-20:55 26 wolnych

PILATES

Artur

DUŻA SALA

21:00-21:55 16 wolnych

CROSS Beginners

Przemysław Pyrek

CROSS

08:00-08:55 29 wolnych

CELLU STOP

Karola

DUŻA SALA

18:00-18:55 27 wolnych

BPU

Ania Zając

DUŻA SALA

18:00-18:55 15 wolnych

CROSS open

Marcin Fryt

CROSS

19:00-19:55 9 wolnych

CROSS intro

Marcin Fryt

CROSS

19:00-19:55 24 wolnych

ZUMBA

Ania Zając

DUŻA SALA

20:00-20:55 16 wolnych

KICKBOXING

Rafał Bem

MAŁA SALA

20:00-20:55 15 wolnych

TRENING OBWODOWY

Marcin Fryt

CROSS

09:30-10:25 29 wolnych

AKTYWNA W CIĄŻY

Karolina Lewandowska

DUŻA SALA

 
← →